THE ORIGINALS: DÜŞÜŞ by JULIE PLEC | KİTAP + YAZAR TANITIM

Herkese güzel bir günden merhabalar :)

Bugün sizlerle, daha öncesinde tanıtımını yaptığım ve sonrasında da hem dizisini hem de kitabını yorumladığım The Originals: Yükseliş  kitabımızın devam kitabını tanıtacağım. Okuduktan sonra da yorumum tabi ki sizlerle olacak ;) Tanıtıma geçmeden önce, isterseniz aşağıdaki linklerden kitabımızla ilgili yazılarıma ulaşabilirsiniz ^^

Kitabımızın devamını bekliyordum, zira Klaus bebeğim her daim özlenir *.* Ama adı da korkutmuyor değil :( Malum, Klaus'cu olduğumdan üzülmesine ya da başına fena bir şey gelmesine dayanamıyorum da... Bakalım, belki hiç de göründüğü gibi şeyler olmaz :) Yak bebeğim New Orleans'ı, yey! :DLinklerimizi verdikten sonra, hazırsanız kitabımızı ve yazarımızı tanıyalım:

https://www.goodreads.com/book/show/23214381-the-loss
The Originals: Düşüş by Julie Plec
Seri: The Originals #2
Tür: Genç-Yetişkin Paranormal Fantezi
Çevirmen: Ebru Sürmeli
Editör: Nurten Hatırnaz
Sayfa Sayısı: 280
Yayınevi: Go Kitap!
Yayın Tarihi: Mart 2016
Satın Almak İçin: D&R | Okuoku | Kitapyurdu 

Konusu:

AİLE GÜÇTÜR

Köken Vampir ailesi bin sene evvel birbirlerine bir söz verdi. Her zaman ve sonsuza dek bir arada kalacaklardı. Ama verilen sözleri tutmak ölümsüzken bile kolay değildi.

Yıl 1766. Klaus, Elijah ve Rebekah Mikaelson kasırgada yerle bir olan şehirleri New Orleans'ı aradan geçen kırk dört yıl içinde adeta yeniden inşa edip eskisinden de görkemli bir hale getirmişlerdir. Cadılar bataklığa çekilmiş, kurtadamlarsa arkalarına bakmadan kaçıp gitmiştir. Ama bu kadarı Klaus için yeterli değildir. O kral olmak, şehre kraliçesi ile birlikte hükmetmek ister. Ve nihayet en çok arzuladığı şeyi gerçekleştirecek bir cadı bulur ama cadının niyeti Klaus'u kullanarak ölmüş atalarını diriltmek ve New Orleans'ı geri almak için bir savaş başlatmaktır. Mikaelson kardeşler cadıların bu hamlesini savuşturmak için güç birliği yapsa da kesin olan bir şey vardır: Çok kan dökülecektir.

Yazar Tanıtım:
Julie Plec bir televizyon yapımcısı ve yazardır, bilinen işleri Çığlık  filmleri ve televizyon şovu Kyle XY  'dır.

Plec, Vampir Günlükleri  'nin baş yapımcısı ve genellikle Kevin Williams'la birlikte bölümlerin eş-yazarıdır.
 
 
 

*****

Kalus'a kavuşuncaya kadar kendinize ve kitaplarınıza iyi bakın, keyifli haftasonları... 

Ve fırsatınız olursa da CNR'a uğramayı unutmayın ;)

Yorum Gönder