ATLANTİS'İN YÜKSELİŞİ (ATLANTIS RISING) by ALYSSA DAY | TANITIM


Hoş geldiniz :) Bu kitaptan daha önce bahsetmiştim size. Kitabımız Martı Yayınları'ndan çıkacak 8 kitaplık bir serinin ilk kitabıdır. Dağıtım tarihi 15.02.2013 yani Pazar günüdür. Önce kitabımızın konusu daha sonra ise hakkında birkaç yorum ile sizi başbaşa bırakıyorum:


Yüzyıllar önce dünyanın en gelişmiş toplumu olan Atlantis’e neler oldu? 
Atlantis’in prensi ve gelecekteki kralı Conlan, Deniz Tanrısı Poseidon’un çalınan en önemli silahı Trident’i bulmakla görevlendirilir. Bu silah kötü amaçla kullanıldığı takdirde tüm kıtayı yok edebilecek kadar tehlikelidir. 
Conlan, zorluklarla dolu bu mücadele sırasında kendini hiç beklenmedik bir durumun içinde bulur: bir ölümlüye beslediği yasak duygular ve arzular...
Karar anı gelmiştir: Conlan ruh eşi olduğuna inandığı ölümlünün mü yoksa büyük bir tehdit altında olan ve tüm umutlarını kendisine bağlayan Atlantis halkının mı yanında duracaktır?
Yasak aşk bu baskının üstesinden gelebilecek midir? 


Hakkında çeşitli düşünceler: 

“Alyssa Day, Atlantis’in Yükselişi’nde tekrar tekrar ziyaret etmek isteyeceğiniz inanılmaz ve nefes kesici bir dünya yaratıyor. Bu kitap romantik, seksi ve kesinlikle çok sürükleyici. Bayıldım!”
Christine Feehan

“Kaçırmak ve ayrılmak istemeyeceğiniz yepyeni ve inanılmaz bir dünya. Alyssa Day, seksi Poseidon Savaşçıları’yla okuru heyecanlandırıyor ve nefeslerini kesiyor.”
Kerrelyn Sparks

“Vay canına! Alyssa Day muhteşem bir paranormal aşk romanı yazmış!”
Susan Kearney

“Alyssa Day’in karakterleri sizi alıp bir girdabın içine çekiyor. Uzun zamandır karakterlere veya bir hikâyeye kendimi böylesine kaptırmamıştım. Tadını çıkarın!”
Susan Squires

426 sayfa olmasına karşın 17 TL gibi uygun bir fiyatta.
Kitabı buraya tıklayarak sepetinize 13,60 Lira ile ekleyebilirsiniz...
Mitholoji severler için güzel bir kitap olacağına inanıyorum.
İyi akşamlar ;)
  

Yorum Gönder