LANDLOCKED by TIFFANY DANUE | KAPAK TANITIM (COVER REVEAL)

Herkese iyi akşamlar :)

Bugün sizlerle şaşırtıcı bir şekilde oldukça sade ama bir şekilde ilginizi çeken kapağı olan Landlocked kitabını ve kitabımızın yazarını tanıtacağım :D

Açıkçası Siren hikayelerini seviyorum ama konusuna bakınca denizkızı olayına daha yakın gibi :( Neyse, belki bir gün okursan beklediğim gibi bir şey çıkabilir ;)

Bu arada söylemesem olmaz, kapağın tasarımını yapan kişinin yaptığı diğer tasarımlar da oldukça güzelmiş! :D

Öyleyse başlayalım:

RUBY'S FIRE by CATHERINE STINE | ÇEKİLİŞ


Herkese iyi akşamlar :)

Dün kitap-yazar tanıtımını ve karakter eskizlerini yayınladığım, aynı zamanda kapak tanıtımını gerçekleştirdim Ruby's Fire kitabımızın bugün çekilişini gerçekleştireceğim :D


Çekilişimiz öncesinde yazarımıza desteği için çok teşekkür etmek istiyorum :) Kapak Tanıtımı'nda iki Türk bloggerın olması hem sevindirmiş hem de şaşırtmış aynı bizim de onun süpriz postuna şaşırdığımız gibi :)

Thanks, Chatherine :)

Post için tıktık* ;)

Şimdi de sırada çekilişimiz var :D Herkese bol şans ve başarılar. Bu arada her şeyi doğru yaptığınızdan da emin olun lütfen ;)

NATURALLY, CHARLIE by S. L. SCOTT | KAPAK TANITIM (COVER REVEAL)


Herkese tekrardan iyi akşamlar :)

Bugünkü 2 kapak tanıtımımdan biri olan Naturally, Charlie diğeri kadar dikkat çekici olmasa da hoşuma giden bir kapak açıkçası :) Özellikle de kapak yazılarını çok sevdim :D Ve aynı zamanda kapağımız yeniden yayındır, yani kitabımızın kapağı var ama bu kapak, aynı kitabın yeni halidir ;)

Sizlerle bu postta önce kitap ve yazar tanıtımınına, daha sonra da kitabımız hakkında 10 ilginç bilgiye yer vereceğim :) Hazıranız başlayalım:

1. GÜN | AŞK ADINDA HAYAT (GONE WITH A HANDSOMER MAN) by MICHAEL LEE WEST | ÖN OKUMA ve KİTAP VİDEOSU


Herkese iyi akşamlar :)

Konuşan Kitaplar ile Blog Turları olarak Arkadya Yayınları'ndan çıkan Aşk Adında Hayat için gerçekleştirdiğimiz blogturumuzun ilk gününe hepiniz hoşgeldiniz! :D

Bugün sizlerle önce turumuzun takvimini, daha sonra kitap videomuzu ve kitabımızın ön okumasını, en son olarak da çekilişimizi paylaşacağım. Herkese keyifli okumalar :)


Tur Takvimi:

25 Haziran 2013

Kitap Tanıtım: Yorum Durağım

Ön Okuma ve Kitap Videosu: Kördüğüm Hayaller

Çekiliş: Kitaplarım ve Ben


26 Haziran 2013

Yazar Tanıtım: Maria Puder Ölmedi

Alıntılar: Kitap Sayfaları


Takvimimizi paylaştığımıza göre sıra kitabımızın videosu ve ön okumasında. Öyleyse başlayalım:

JUMP ZONE: CLEO FALLS by WYLIE SNOW | KAPAK TANITIMI (COVER REVEAL)

Herkese iyi akşamlar :) 

Bugün biraz fazla yoğun bir gün oldu benim için :D Ama değdi hepsine de ;)

Bu akşam sizlerle kapağını oldukça beğendiğim ve konusu da ilgi çekici bir kitap olan Jump Zone'u paylaşacağım. Yalnız tek sorun, yazarımız hakkında bilgilerimizin olmaması. Kendileri birz gizemli :) Neyse ki kapağın kendisi yeter! :D 

Öyleyse başlayalım:

RUBY'S FIRE by CATHERINE STINE | KİTAP VE YAZAR TANITIMI, KARAKTER ESKİZLERİ


Herkese günaydın :)

Bugün sizlerle önce kitabımızın ve yazarımızın tanıtımını, daha sonra yazarımızın karakterler hakkında eskizlerini ve kısa ama ilginç söyleşisini paylaşacağım :D

DEBT COLLECTOR by SUSAN KAYE QUINN | VİDEO TANITIMI ve ÇEKİLİŞ


Herkese merhabalar :)

Bugün sizlere kapakları ve konusuyla oldukça ilgi çekici olan bir serinin tanıtımı yapacağım ve asıl olay hazırlanmış trailerı tabi :D

Öyleyse önce kitap ve yazar tanıtımı, daha sonra videomuz ve en sonda da yazarımız tarafından yürütülen çekilişe bakalım. Hazırsanız başlıyoruz:

CHARMED by CAMBRIA HEBERT | KAPAK TANITIMI (COVER REVEAL)


Hah! Bir kalp çarpıntısı yaşadınız değil mi? ;)

Ahhah :D Ard arda bir Cover Reveal'dır gidiyorum ki sormayın :) Ama bu kapağı kesintisiz sevdim *.* Ellerindeki o gariplik hariç tabisi -.- Ve kesinlikle ilk kitabının kapağından daha başarılı :D Ayrıca kesinlikle videoyu izleyin!!! ;)

(ilk kitabın kapağı için tıktık*)

Bugün sizlerle kitabımızın ve yazarımızın tanıtımı, bu kapağın güzellik tam hali ve de kitabımızın videosunu paylaşacağım. Öyleyse başlayalım:

NECESSARY SACRIFICES by ZOE CANNON | KAPAK TANITIMI (COVER REVEAL)

Dünkü kapak tanıtımımızın üstüne bugün de bir kapak tanıtımı ile karşınızdayım :)

Bugünkü kitabımız ait olduğu serinin ikinci kitabı ve bir distopyadır :D Açıkçası distopya pek sevmem, kendileri ile nedense anlaşamayız ama kitabın konusu oldukça ilgimi çekti ;) Yine de, ne yazık ki, aynı şeyi kapak için diyemeyeceğim. Gerçi bir distopya için hoş kapak ama ben daha cıvıl cıvıl ya da farklı beklerdim sanırım.

En iyisi kapağımıza bakalım da kararı siz verin ;)

LOVE, TINK: The COMPLETE SET by ELLE STRAUS | KAPAK TANITIM (COVER REVEAL)

Merhabalar! :D Sanırım yayın hayatımın ilk Kapak Tanıtımı olacak bu. Biraz heyecan da var. O nedenle, hem de bekleyenleri daha da sabırsızlandırmadan tanıtıma geçeyim :)

Kapağımız genel olarak hoşuma gitse de, uzun süredir turuncu-sarı renk tonlarıyla uyuşamıyoruz -.- Buna rağmen kabul etmek gerekirse oldukça güzel bir kapak ve ilgi çekici bir konu. İşte kapağımız ve kitap-yazar tanıtımımız:

VISITED by JANINE CALDWELL | TANITIM, ALINTI VE ÇEKİLİŞ


Herkese merhaba :) 

Geçen hafta bir çılgınlık yaptım ve sevgili blog arkadaşım Damla'nın da gazıyla yeni bir blog turuna katıldım. Dur bir dakika! Bir değil, iki. Ama konumuz bu değil ;)

Şimdi sizlerle önce kitabımız ve yazarımız hakkındaki bilgileri, daha sonra da ön okumaya benzer ama ondan daha kısa bir alıntı ve en son olarak da çekilişimizi paylaşacağım :) Öyleyse siz de hazırsanız başlayalım!:

TANITIMLAR VE ÖN OKUMALAR: Volume 4


Herkese merhabalar :)

Elimdeki kitaplar gene birikti ama ne yazık ki okuyacak halde değilim. Bir yanda olaylar bir yanda sınavlar derken bittim gerçekten...

Dün gelen bir kargo ise beni oldukça sevindirdi. Ve ben de bunun üstüne biriken kitaplarım için post yazayım dedim. Artık vakti de gelmişti hem :D

Öyleyse geleneksel ve yazmaktan zevk aldığım yeni kitaplarıma bakalım: