AŞKIN MÜZİĞİ (LİCK) by KYLIE SCOTT | STAGE DIVE #1 | YORUM + ÇEKİLİŞ


Turumuzun ikinci gününden merhabalar :)

Bugün sizlerle kitabımızın yorumunu paylaşacağım. Aslında daha önce yorumladım ve yayınladım ama bir kez daha hatırlamaktan sorun olmaz değil mi? ;) Ama öncesinde kitabımız ile yazarımızın tanıtımı için buraya ve ön okuma ile trailerımız için buraya tıklayabilirsiniz... Şimdi de yorumumuza geçmeden bugünkü takvimimize bir bakalım, ardından da yorumumuza geçelim :) Bu arada, sonda bulunan rafflecopterdan çekilişimize katılmayı unutmayın ;)


Tur Takvimi

14.10.2014

Playlist + Çekiliş: Kitap Sayfaları

Alıntılar + Çekiliş: Küçük Kızın Büyük Kütüphanesi

Yorum + Çekiliş: Tuğçe'nin Kitaplığı

Yorum + Çekiliş: Kördüğüm Hayaller


Ait olduğu serinin ilk kitabıdır.

Kitabımız gerçekten de beklediğimden o kadar farklı ve bazı yerlerde o kadar şaşırtıcı çıktı ki ne diyeceğimi bilmiyorum :) Tamam, okurken bazı yerleri tahmin edebiliyorsunuz ama başları ve özellikle son kısımları benim için oldukça şaşırtıcıydı. Çünkü o kısımlar hiç de beklediğim bir şekilde gitmedi ve bu halinden oldukça memnunum ^^ Tabi bir de yer yer bana attırdığı kahkahalar ya da yakışıklımızın içinizi eritmesi de bunda etkili olmuş olabilir. Ahh... *.*

Tanıtımda da yazıyor ama bir de biz bakalım kitabımız neyi anlatıyormuş:

TEHLİKELİ İÇGÜDÜ (NEVER TOO FAR) by ABBI GLINES | TOO FAR #2


Tanıtım:
Blair'in tüm dünyasini yıkacak bir sır… Bildiği her şeyin yalan olduğunu kanıtlayan bir gerçek…

Rush Finlay her zaman tutkulu, küstah ve fevri davranışlar sergilese de Blaire onu değiştirebileceğine inanmanın aptallık olduğunu yeni fark etmiştir.Rush'ın ondan sakladığı bir sır ortaya çıkıp dünyasını mahvedince elinden gelen tek şeyi yapıp kaçar. Ama her şeyi geride bırakmak göründüğü kadar kolay değildir: Blaire onu affedemediği gibi unutmayı da beceremez…

Genç kadın evine dönerek yeniden hayata tutunmaya çalışır ancak yoluna devam etmeye çabalarken hiç beklemediği bir haber tüm planlarını yine altüst eder. Rush'ın onu geri kazanma çabaları ile kendini koruma içgüdüsü arasında kalan Blaire doğru yolu seçip seçmediğinden, hatta hayatının en büyük hatasını yapıp yapmadığından bile emin değildir.

Bir daha asla güvenemeyeceğiniz bir insana ümitsizce güvenmeye ihtiyaç duyarsanız ne yaparsınız? Yalan söyler, saklanır, kaçar ve hatalarınızın asla gün yüzüne çıkmaması için dua edersiniz…Ait olduğu serinin ikinci kitabıdır.
Fena aşık Rush alarmı! *.*

Kitap boyunca hislerim inişli çıkışlı olsa da sonunda kesinlikle bir kez daha eridiğimi itiraf etmem gerekir. Hele de hem aşık hem baba olma heyecanını taşıyan hem de kıskanç bir Rush okumak... ahh, bunu nasıl anlatabilirim ki? Kesinlikle okunmaz yaşanır denen şeylerden biriydi. Ama en çok da hamile bir Blair görmek O.O Aahahah :D Kitap boyunca bizi çoğu zaman çıldırtsa da ilişkileri kısmında kesinlikle ikilimizin ilişkilerini bir de bu şekilde okumak farklı bir soluk oldu ;) Ve sonu... çok havada kalıyor ama yine de bu artı bir durum çünkü bir sonraki kitaba geçmek için çok fena bir biçimde yanıp tutuşuyorsunuz :)

Tamam, her zamanki kriterlerimize geçmeden konumuzdan bahsedelim hem de kısa bir ara verelim:

TEHLİKELİ TEMAS (FALLEN TOO FAR) by ABBI GLINES | TOO FAR #1


Tanıtım:
BAMBAŞKA DÜNYALARDAN GELEN İKİ ÜVEY KARDEŞ…
ASLA SİZİN OLMAMASI GEREKEN ŞEYLERE DUYULAN ARZU…

Blaire Wynn’in en son istediği şey babasının yeni ailesinin yaşadığı Florida’daki Rosemary Sahili’ne taşınmaktır. Ancak seçim şansı yoktur. Bir hastalık yüzünden ölen annesi, ardında yüklü borçlar bıraktığı için Blaire’in Alabama’daki çiftliği elinde tutması mümkün değildir.

Koltuğunun altındaki tabancayla kamyonetini zengin sahil kasabasına çeken Blaire buraya asla uyum sağlayamayacağını bilmektedir. Babasının Paris’e gittiğini ve onu yeni üvey kardeşi Rush Finlay’le yalnız bıraktığını öğrenince daha büyük bir hayal kırıklığı yaşar. İnsanları hor gören, hiçbir şeyden pişmanlık duymayan, adı çıkmış bir rock yıldızının oğlu olan Rush yakışıklı olduğu kadar şımarıktır da… Ve Blaire’i gördüğü anda genç kızın kanına girer.
Yaz ayları ilerledikçe genç kadın, Rush’ın asla tahmin etmediği yanlarını görecek ve birbirlerine karşı hisleri görmezden gelemeyecekleri kadar güçlenecektir. Ancak Rush, Blaire’in tüm dünyasını yıkacak bir sır bilmektedir. Blaire genç adamın tehlikeli temasına kendini kaptırmadan önce bu gizemi ortaya çıkarabilecek midir?Ait olduğu serinin ilk kitabıdır.
Dikkat, Rush sizi fena yakıcak! <3

Allah'm, Allah'm... ben bu yorumu nasıl yazacağım ya! Kitap çok çok iyiydi, kızımıza bayıldım ama Rush hepsinden de iyiydi, hatta iyi yetersiz kalır, muh-te-şem-di! *.* Bir yandan kendime beklettiğim için kızsam da bir yandan da beklettiğim için tadını daha yoğun aldığımdan kendimi tebrik ediyorum :) Ve kusura bakma Küçük Kız, ben Rush'a fena göz koydum ;) Bebeğim ya, okurken eridim eridim eridim... Yazar gerçekten muhteşem bir kitap yazmış ve karakterler açısından da beklemediğim bir şekilde tatmin etti. Hani erkek karakterimizin -Rush'cmın- bu kadar iyi olmasını kabul edebilirim ama Blaire da mı? Hiçbir şey diyemiyorum, sadece sonundaki o sahne için bol bol küfür ediyorum -sorry- onun dışında ise hayranlıkla yazarı selamlıyorum. Ve bu yorumdan sonra ise direk ikincisine geçmeyi düşünüyorum :D

Derin bir nefes alalım ve ben daha fazla erimeden kitabımızın konusuna hep birlikte göz atalım: