2. GÜN | UMUTSUZ (HOPELESS) by COLLEEN HOOVER | ÖN OKUMA ve TRAILER


Afişi yerim, o gife aşık olurum ben <3 Bayılmayacağım, önce post sonra bayılmak!

Kabalığım için özür dilerim ve turumuzun ikinci günündn hepinize merhaba :) Sizce de tur afişimize böylesine bakmakta haklı değil miyim? Çok gazel ya *.* Kuzu ellerine sağlık :)

Evet, turumuza geçersek... Bugün sizlerle önce tur takvimimizi daha sonra kitabımızın trailer ve ön okumasını, son olaraksa kitabımızın çekilişini paylaşacağım. Keyifli turlar ve okumalar şimdiden, ayrıca çekiliş için de bol şans! :)


Tur Takvimi

19.10.2013

Alıntılar: Yorum Durağım

Ön Okuma ve Trailer: Kördüğüm Hayaller
Takvimizi gördükten sonra şimdi de sıra önce kitabımızın trailerı daha sonrasında ise ön okuması var. Öyleyse başlayalım:


Kitabımızın kendine ait bir trailerı yok ama yazarımızın en sevdiği her fırsatta paylaştığı video bu olduğundan bence trailer kabul edebilirim :)

*Kitabımızın artık kendine ait bir trailerı var. Hem de gördüğüm en iyi trailerlardan biri bence! Epsilon gerçekten kitabın hakkını vermiş :D Hadi hep birlikte izleyelim:Şimdi de sıra ön okumamızda... :D


Ön okumayı göremeyenler buraya tıklayarak rahatça okuyabilirler... :)

Şimdi de son olarak sıra çekilişimize ait rafflecopterda. Herkese bol şans ve kendinize iyi bakın. Yarın aynı saatte yorumumda görüşmek üzere :)

a Rafflecopter giveaway

Yorum Gönder