ÇİÇEK KIZLAR by NEHİR ERDEM | KİTAP + YAZAR TANITIMI ve ÖN OKUMA

Herkese güzel bir günden merhabalar :)

Bugün sizlerle, daha önce Wattpad sayesinde tanıştığım ve Wattpad kitaplarını zevkle okuduğum, sevdiğim bir yazardan bahsedeceğim. Daha doğrusu Nehir Serisi'nde en merak ettiğim karakterini barındıran ve çıkması için yazdan beri beklediğim kitabı Çiçek Kızlar'ı tanıtacağım :) Tabi tanıtırken yazarımızdan ve serimizin diğer kitaplarından da bahsedeceğim. Sonunda ise sizlere küçük bir süpriz olarak, kitabımızın ön okumasını koyacağım ;)

Hazırsanız kitabımızın kapağı ve konusuyla başlayalım bakalım:

Çiçek Kızlar by Nehir Erdem
Seri: Nehir Serisi #6
Yayınevi: Müptela Yayınları
Yayın Tarihi: 24 Ekim 2014 

Konusu:

"Kendimi kapattığım yerlerin kilidi sensin... Ailemsin... Dostumsun... Rakibimsin... Sevdiğimsin... Kalbime sahip çıktığın için teşekkür ederim aşk!" 

Hayatın toz pembe olmadığını öğrenen ve var olabilme savaşını birlikte göğüsleyen iki küçük kadın... Biri diğerine göz oldu, diğeri ona söz... Büyümeyi el ele öğrenen Nergiz ve Yasemin, hayatın zorlukları içinde beraber yürüdüler. 

Öte yanda iki kadının yarısı olabilmek için savaşan iki erkek... Mesleğinde zirveyi yaşayan Soner ve zirveden uçurumun dibine yuvarlanmış yüreği yaralı Erkan... Aşkın en tutkulu, en masum, en asil ve en deli halini yaşarken mutlu sona ulaşmayı başarabilecekler mi?

İki ayrı nefesten, masumiyetin ve tutkunun hikâyesi...

Yazar Tanıtımı:
İstanbul doğumlu, Boğaz çocuğuyum. Beylerbeyi sahilinde kurdum çocukluk düşlerimi, genç kızlık hayallerimi. Eğitim yaşamım da aynı yerde geçti. Hayatımı düşünmeden emanet edeceğim adamla evleneli uzun seneler oldu. Bana dost bir kızım, evime neşe bir oğlum var. İki oda bir sofa evimde kelimelerime, cümlelerime ortak ettiğim ailemle yaşamanın tadına varıyorum. Bir çok şiir denemelerim, hikaye denemelerim ve bitmiş kitaplarım olmasına rağmen, hala YAZAR olabilmek adına emek harcamaktayım ve ömrüm el verdiğince bu çabayı sürdürmeyi umuyorum…Yazarın Kitapları:

Nehir Serisi
1. Huysuz ve Ruhsuz
2. İsis
3. Flu
4. Benden Sananee! Senden Bananee!

5. Ya'Saklı
6. Çiçek Kızlar 
8. Aşkın Hava Sahası (seriye dahil değil ama bağlantılı serimizle, sayılır bence ^^)
9. Titanlar (seriye dahil değil ama karakterlerimizi barındırıyor ^^)
10. Şenlik Var (serimize dahil değil ama karakterimizi barındırıyor ^^)
 

Seri Olmayanlar
1.
Onlar Kadındı
2. Ve Tanrı Kadına Aşk'ı Öğretti
3. Bir Zamanlar Genç ve Güzeldik

*****

Yazarımızı ve kitaplarımızı tanıdıktan sonra şimdi de sıra geldi kitabımızın ön okumasına :) Herkese keyifli okumalar...Eğer kitabımızın ön okumasını göremiyorsanız buraya tıklayarak da okuyabilirsiniz...

*****

Benim gibi sabırsızlıkla bekleyenlerdenseniz de hepimize bol bol sabır diliyorum ;) Az kaldı, biraz daha sabır *.*

Bu arada küçük bir not... kitabımızı serinin altıncısından başlayarak okusanız da sorun değil. Diğer karakterlerimizi de bu kitap da görecek olsak da kesinlikle diğerlerini okumadığınız için bir sorun yaratmıyor. Diğer kitaplarında da öyleydi :) Ama zaten endişe etmenize gerek de yok, zira isteyenler için diğer kitapları okumak için hala zamanınız var ve kitap isimlerine tıklayarak wattpad'de açıp okuyabilirsiniz :D Okumanızı kesinlikle tavsiye ederim de ;) Ki hikayelerimiz de zaten 16 ile 22 bölüm arasında değişen ama su gibi akıp giden bir kısalıkta. Hep tadları damağımda kalmıştır T.T

Kendinize ve kitaplarınıza bir dahaki görüşmemize kadar iyi bakın :)

Yorum Gönder