İHTİYAÇ (NEED) by CARRIE JONES | KİTAP + YAZAR TANITIMI

Herkese merhabalar :)

Bir süredir, yaklaşık üç hafta olacak, sosyal medyada pek yoktum ne yazık ki :( Daha öncesinde olacağını bildiğim ama zamanı belirsiz ufak operasyonum vardı, üç hafta önce bir boşluk bulduğumda o ufak problemi hallettim. Sonrasında da uzun bir dinlenme süreci geçirdim, ki hala da o sürecin içerisindeyim aslında ;) Bu nedenle belki bir süre daha göremeyebilirsiniz beni pek bir yerde. Bu arada dinlenme süreci dedim ama ben bu dinlenme sürecinde hiç boş durmadım, bol bol kitap okudum. Ki uzun bir aradan sonra böyle hunharca bir açlıkla kitap okumak kesinlikle çok çok iyi geldi *.* Özellikle de kendi zevkime ya da sadece merak ettiğim için okuyor olmak ^^ Sanırım tek kötü yanı yorumların fena birikmiş olması :D O konuda da okuduklarım için belki topluca tek bir post yaparım ya da ilgimi cidden çekenler için ayrı bir inceleme... Sanırım ona da daha iyi olduğumda karar vereceğim ;)

Uzun sürelik yokluğum konusunda içimi dökebildiğime göre sıra geldi favori yayınevlerimden olan Go Kitap!  'ın yeni kitabını tanıtmaya :) Go'yu cidden seviyorum, hele de her türden kitapları muhteşem kapaklarla bizlerle buluşturmalarını... <3 Bu yeni kitabımız da Go'dan bu ay içerisinde çıkan ve sabah itibariyle elime geçen en yeni kitapları. Ki konusunu okuduğumda her Go kitabında olduğu gibi bir kez daha okumak konusunda oldukça sabırsızlandım ;)

Eğer siz de hazırsanız kitabımızı ve yazarımızı tanıyalım:

https://www.goodreads.com/book/show/31389675-htiya?ac=1&from_search=true
  İhtiyaç by Carrie Jones
Seri: Need #1 
Tür: Genç-Yetişkin RomantikParanormal
Çevirmen: Bige Turan
Editör: Nurten Hatırnaz
Sayfa Sayısı: 388 
Yayınevi: Go Kitap!
Yayın Tarihi: Ağustos 2016
Satın Almak İçin: D&R | Okuoku | Kitapyurdu | Babil.com

Konusu:

HERKESİN KORKULARI VARDIR…

On altı yaşındaki Zara White, çok sevdiği üvey babasının ani ölümünün ardından annesi tarafından apar topar babaannesinin yanına gönderilir. Annesi her ne kadar bunu onun iyiliği için yaptığını söylese de burası Zara için pek de güvenli bir yer değildir çünkü burada çocuklar hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolmaktadır. Tuhaf bir adamın gittiği her yerde onu izlediğini düşünen Zara çok geçmeden bu şüphesinde haklı olduğunu anlar. Üstelik bu adam arkasında altın rengi bir toz bırakmaktadır. Bu esrarengiz kasabada neler olup bittiğini anlamak için kolları sıvayan Zara çok geçmeden aslında hiç kimsenin ve hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlayacaktır.

Yazar Tanıtım: 
Vermont College'daki yazarlık eğitiminin ardından çeşitli gazete ve dergilerde editörlük yapan Carrie Jones'u uluslararası üne kavuşturan İhtiyaç, VOYA tarafından yılın en iyi kitabı ödülüne layık görülmüş ve daha birçok ödüle aday gösterilmiştir. Aynı zamanda gönüllü bir itfaiyeci olan ve insan kaçakçılığı ile mücadele kuruluşlarında görev alan yazarımızla ilgili daha fazla bilgiye internet sitesinden ulaşabilirsiniz...


*****

Bir dahaki görüşmemize kadar kendinize, sevdiklerinize ve kitaplarınıza iyi bakın ;) Bol kitaplı bol keyifli ve bol serinlikli bir haftasonu dilerim...

Yorum Gönder