YILDIZ GEMİSİ ( STARFLIGHT ) by MELISSA LANDERS | KİTAP + YAZAR TANITIMI

Herkese haftanın ilk gününden merhabalar :)

Bugün sizlerle yayınevimizin bizi heyecanla beklettiği ve kapağına ayrı bir hayran kaldığım kitabımızın tanıtımını paylaşacağım ^^ Ayrıca yazarımızın yine aynı yayınevinden çıkan diğer kitaplarının tanıtımlarına göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz... Son olarak, biriken yorumlarımı en kısa zamanda sizlerle buluşturacağım ;)

Hazırsanız yazarımızın bizim için kurguladığı uzaydaki bir başka muhteşem yolculuğumuza başlayalım:

https://www.goodreads.com/book/show/21793182-starflight
Yıldız Gemisi by Melissa Landers
Seri: Starflight #1
Tür: Genç-Yetişkin Romantik Bilimkurgu
Çevirmen: Demet Orhan
Editör: Nurten Hatırnaz
Sayfa Sayısı: 429
Yayınevi: Go Kitap!
Yayın Tarihi: Ocak 2017
Satın Almak İçin: D&R | Okuoku | Kitapyurdu | Babil.com

Konusu:

YILDIZLARA YOLCULUK ARTIK ÇOK KOLAY.

Ama Solara için değil. On sekiz yaşındaki Solara Brooks kimsenin, tırnaklarının arasındaki makine yağını ya da parmaklarındaki mahkûmiyet dövmelerini önemsemeyeceği dış diyara giderek hayatında yeni bir sayfa açmak istemektedir. Ama Dünya dışı seyahat onun gibi kimsesiz bir kız için hiç de ucuz değildir.

Seyahat boyunca vereceği hizmetlere karşılık bir bilet bulmaya çalışan Solara’nın şansına hizmetlerinden faydalanmak isteyen tek kişi ona okul hayatını zehir etmiş olan şımarık, zengin çocuğu Doran Spaulding’dir. Beş aylık yolculuk boyunca bütün ayak işlerini yapması karşılığında bilet ücretini karşılamayı kabul eden Doran ona daha ilk dakikadan itibaren köle muamelesi yapmaya başlar. Ama çok geçmeden işler tersine dönecek ve bu kez Doran kendini Solara’nın hizmetkârı olarak Banshee adındaki tuhaf bir uzay gemisinde, geminin kendisi kadar tuhaf olan mürettebatı ile birlikte yolculuk yaparken bulacaktır.

Yazar Tanıtım:
Melissa Landers  başka dünyaların peşine düşmek için sınıfını bırakmış eski bir öğretmendir. Bir bilimkurgu geek'i olmaktan gurur duyuyor ve Prenses Leia kostümünü herkesin içinde giymekten korkmuyor -kocası ve üç çocuğuna sorabilirsiniz. Yazarımız, Cincinnati'nin hemen dışında yaşıyor ve Macy Beckett  gibi yetişkin çağdaş türünde romanlar yazıyor.
 

*****

Meteorolojiden yeniden kar uyarısı almaya başladık, o nedenle dikkatli ve hazırlıklı olun ;) 

Bir dahaki görüşmemize kadar kendinize ve kitaplarınıza iyi bakmayı unutmayın...

Yorum Gönder