TATLI ŞEYTAN (SWEET EVIL) ve TATLI TEHLİKE (SWEET PERIL) by WENDY HIGGINS | TANITIMLAR ve ÖN OKUMA

Herkese merhabalar :)

Bugün sizlerle Go Kitap'tan kısa süre önce ilk kitabı çıkan ve kısa zamanda ikincisine de kavuşacak olduğumuz serimizle yazarımızı tanıtacağım ve ikinci kitabımızın ön okumasını paylaşacağım ;) Ama öncesinde hem kitaplarımızı orjinal kapakla çıkardıkları hem de bizi çok fazla bekletmedikleri için Go Kitap'ı ne kadar sevdiğimi söylemezsem olmaz! *.* <3

Şimdi de hazırsanız başlayalım:

TELEPATİ (MULTIVERSUM) by LEONARDO PATRIGNANI | YORUM


Herkese merhabalar :)

Sizlere daha öncesinde kitabımızın konusunu ve yazarımızı tanıtmıştım. Hatta bir de ön okuma paylaşmıştım kitabımızdan. Eğer görmediyseniz okumak için buraya tıklayabilirsiniz... Şimdi de kitabımız hakkındaki yorumumu sizlerle paylaşacağım ;)


Multiversum Serisi ilk kitabıdır.
Hiç bir şey düşündüğünüz gibi değil! O.O

Kitap bitti ve ben uzun süren bir sessizliğe gömüldüm... Cidden ne desem, nasıl anlatsam size kitabı bilemiyorum. Bir kere sevdiğimi ve okurken zevk aldığımı belirteyim de yanlış anlaşılmalar olmasın sonra ;) Ama yine de okurken beni rahatsız eden çok da yer vardı ne yazık ki :( Aslında tam olarak rahatsız eden denemez, daha çok sanırım "keşke yazar daha profesyonel olsaydı da şurayı daha iyi yazabilseydi" gibi. Ama dediğim gibi olay yine de tam olarak böyle de değil. Sanırım durumu en iyi okuyarak anlayabilirsiniz :D Ama ben size yine de yazının devamında bunları aktarmaya çalışacağım ;) Peki okuduğuma pişman mıyım? Asla! Hatta ikinci kitabı keşke elimin altında olsaydı da direk ona başlabilseydim bile dedim. Çünkü sevgili yazarımız öyle bir yerde bitiriyor ki uzunca bir süre kitaba şaşkın şaşkın bakıyorsunuz ve ne olduğunu anlamaya, cevaplanmayan soruların cevapları için kafanızda kitabı tekrar tekrar gözden geçirmeye çalışıyorsunuz. Sonunda da, benim gibi, ikinci kitap keşke İtalyanca değil de İngilizce olaydı da belkim devam etme şansım olurdu diye hayallere kapılıyorsunuz :)

Tamam... Burda kesiyorum yoksa kitabımızın konusunu anlatmadan yoruma geçeceğim. Ama konusuna bakmadan da yoruma geçmek olmaz. Öyleyse biraz da konumuzdan bahsedelim:

GİTTİM GÖRDÜM: 2015 CNR KİTAP FUARI

Herkese yoğun bir fuarın ertesi gününden merhabalar :)

Bu sene ikinci fuarını düzenleyen CNR'a aslında geçen hafta gitmek niyetinde olsam da kısmet Cumartesi'ye oldu. Ve iyi ki de düne oldu. Aslında geçen hafta da sevgili yazarım Meral ablam için gitmek istedim ama bazı sebeplerle gidemedim :( Bu hafta ise kimse gelmez diye üzülürken dün yaşadığım süprizlerle oldukça güzel bir fuar geçirdim ^^

Fuar yazıma geçmeden önce, gelecek sene gitmeyi düşünenler ve nasıl giderim diyenler için birkaç yol saymak istiyorum. Çünkü ben de gitmeden önce araştırmış ama nette çok karışık bilgilerle karşılaşmıştım -_- Sonrasında da sizlerle kısaca fuarda neler yaptığımın ve aldıklarımın dedikodularını yaparız ;) 

Hazırsanız başlıyorum:

TELEPATİ (MULTIVERSUM) by LEONARDO PATRIGNANI | TANITIM ve ÖN OKUMA

Herkese keyifli akşamlar :)

Bugün sizlere, yılın beşinci kitabı olan Telepati  kitabımızı tanıtacağım. Aslında sadece kitabımızı değil, kitabımızın yanında yazarımızı tanıtıp postun sonunda da sizlerle kitabımızın ön okumasını paylaşacağım...

Hazır olun, başlıyoruz:

21. GÜN by KASS MORGAN | KİTAP + YAZAR TANITIM ve ÖN OKUMA

Herkese merhabalar :)

Bugün sizlerle daha önce tur kapsamımızda incelediğimiz The 100 by Kass Morgan  kitabımızın devamı olan 21. Gün 'ü tanıtacağım ^^ Ama öncesinde The 100  kitabımızı tekrar bir hatırlayalım ;)
İlk kitabımıza göz attıysanız devam kitabımıza bakalım şimdi de: