AŞKI SEÇTİM by MERAL KIR | KAPAK TANITIM (COVER REVEAL) ve ÖN OKUMA

Herkese haftanın ilk gününden merhabalar. Umarım bu hafta hepimiz için oldukça keyifli geçer... :)

Bugün sizlerle çok sevdiğim ve daha öncesinde ilk kitabı "Aylardan Aşk"a keyifle tur yaptığımız sevgili yazarımızın bir diğer, serinin ikinci ve kitabımızın devam kitabı olan "Aşkı Seçtim"i tanıtacağım, ayrıca sizlerle kitabımızın ön okumasını da paylaşacağım :D Ama öncesinde ilk kitabımızın yorumuna ve okumak için altı nedene aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz... ;)

İlk kitabımızı hatırladıktan sonra şimdi de sıra geldi ikinci kitabımızın kapağına ve konusuna bakmaya, daha sonrasında ise ön okumamızı okumaya:

PLAY by KYLIE SCOTT | STAGE DİVE #2 | ÖN OKUMA ve YORUM + ÇEKİLİŞ


Hepinize turumuzun dördüncü gününden merhaba :)

Bugün sizlerle Stage Dive Serisi'nin ikinci kitabı olan ve Malcolm'ın hikayesini anlatan Play kitabımızı yorumlayacağım. Ama yorumumuza geçmeden önce kitabımızın ve yazarımızın tanıtımı için buraya, ön okuma ve trailerımız için buraya, son olarak da tur kitabımızın yorumu için buraya tıklayabilirsiniz... ;) Şimdi de yorumumuza geçelim, ama öncesinde bir tur takvimimize göz atalım, ardından da yorumumuz ile ön okumamız ve çekilişimiz katılmak için rafflecopterımız gelsin :D


Tur Takvimi

16.10.2014

İkinci Kitap Hakkında Yorum + Çekiliş: Kördüğüm Hayaller

Yabancı Bloglar Ne Demiş? + Çekiliş: Maria Puder Ölmedi

Yorum + Çekiliş: Anime ve Kitap Sever  

Yorum + Çekiliş: Kitap Sayfaları


Hazırsanız ikinci kitabımızın yorumuna başlıyorum:


Ait olduğu serinin ikinci kitabıdır.
Malcolm <3

Mükemmel, mükemmel, mükemmel! Bu kitap için diyebileceğim tek şey bu *.* Tamam, başlarda neler oluyor, nereye gidiyor bu hikaye bu gizem diye temkinli yaklaşmış olabilirim ama kitap ilerledikçe ve özellikle de gizemler ortadan kalktıkça her şey o kadar keyifli ve o kadar güzel bir hal aldı ki tekrar okuyasım bile geldi! :D Malcolm'ı cidden böyle hayal etmezdim demiştim başlarda ama hikayeye dalınca karar verdim ki başka türlü olamazdı :) Hem kızımızı da çok sevdim, ayy valla çok yakıştılar ama gerçek hayatta olsa kesin kumpas kurar Malcolm'cımı kendime alırdım ;) Yayınevi çok bekletmez umarım da bir kez daha da Türkçe okurum kitabı :D

Tamam, derin bir nefes alıyorum ve kitabımızın konusunu anlatmaya başlıyorum:

ÇİÇEK KIZLAR by NEHİR ERDEM | KİTAP + YAZAR TANITIMI ve ÖN OKUMA

Herkese güzel bir günden merhabalar :)

Bugün sizlerle, daha önce Wattpad sayesinde tanıştığım ve Wattpad kitaplarını zevkle okuduğum, sevdiğim bir yazardan bahsedeceğim. Daha doğrusu Nehir Serisi'nde en merak ettiğim karakterini barındıran ve çıkması için yazdan beri beklediğim kitabı Çiçek Kızlar'ı tanıtacağım :) Tabi tanıtırken yazarımızdan ve serimizin diğer kitaplarından da bahsedeceğim. Sonunda ise sizlere küçük bir süpriz olarak, kitabımızın ön okumasını koyacağım ;)

Hazırsanız kitabımızın kapağı ve konusuyla başlayalım bakalım:

AŞKIN MÜZİĞİ (LICK) by KYLIE SCOTT | ÖN OKUMA ve TRAİLER


Herkese turumuzun ilk gününden iyi akşamlar :) 

Bugün sizlerle kitabımızın ön okuma ve trailerını paylaşmasan önce turumuzun takvimini ve sonrasında da çekilişimize katılmanız için rafflecopter çekilişimizi koyacağım. Herkese bol şans! :D Bu arada, eğer kitabımızın konusunu ve yazarımızı merak ediyorsanız buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz :) Ve kitabımız hakkındaki yorumuma göz atmak için de buraya tıklamanız yeterli ;)


Tur Takvimi

13.10.2014 

Rafflecopter Çekilişi: Tüm bloglardan katılabilirsiniz... 

Alıntılar + Çekiliş: Kitaplarım ve Ben

Ön Okuma + Çekiliş: Kördüğüm Hayaller


Takvimimize baktıktan sonra sıra geldi kitabımızın önce trailer sonra da ön okumasına... Herkese keyifli okumalar:

THE 100 by KASS MORGAN | YORUM ve ÇEKİLİŞ


Herkese turumuzun ikinci gününden merhabalar :)

Bugün sizlerle kitabımıza ait yorumumu paylaşacağım, ama öncesinde tur takvimimizi en sonda da çekilişimizi paylaşacağım. Katılmayı, şansınızı denemeyi unutmayın ve bol şanslar ;) Takvimimize geçmeden önce küçük bir hatırlatma ^^ Kitabımızın konusa ve yazarımıza bakmak isterseniz buraya, kitabımıza ait ön okumaya göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz...


Tur Takvimi

09.10.2014

Playlist + Çekiliş: Maria Puder Ölmedi

Alıntılar + Çekiliş: Kitap Sayfaları

Yorum + Çekiliş: Kördüğüm Hayaller

Aynı adlı serinin ilk kitabı...
Glass T.T

Çoook uzun bir süre oluyor cidden bir bilimkurgu kitabı okumayalı :) Ve kesinlikle sonlarının ne kadar fena olduğunu, her dakikasının heyecan verip entrikalarıyla sinir ettiğini ama yine de su gibi akarcasına okuttuğunu unutmuşum. Ki The 100 bu konuda bana dört farklı karakter ve dört farklı hayatla iyi bir hatırlatma yapmış oldu. Hele ki o sonu, ahh, cidden hiç bitirilmeyecek ve tam da istediğim ve tahmin ettiğim -belki de umduğum- şeylerin ortaya çıktığı bir anda bitirerek beni diğer kitabı hakkında çok büyük bir merakta bıraktı. Umarım yayınevi arayı fazla tutmaz da bizi merakta koymaz neler olduğu konusunda :)

Şimdi bir ara verelim ve kitabımızın konusundan bahsedelim biraz da:

THE 100 by KASS MORGAN | ÖN OKUMA ve ÇEKİLİŞ


Öncelikle herkesin geçmiş bayramı kutlu olsun :) Ve bir turumuza daha hoşgeldiniz...

Sizlerle daha önce kitabımızın kapağını, konusunu ve yazarımız hakkındaki bilgileri paylaşmıştık. Eğer tekrar hatırlamak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz... Bugün ise sizlerle kitabımızın Ön Okumasını ve kitabımızı kazanmak için katılmanız gereken çekilişimize ait rafflecopterı paylaşacağım. Ama öncesinde isterseniz gelin hep birlikte bu günkü tur takvimimize bir bakalım ;)


Tur Takvimi

08.10.2014

Rafflecopter Çekilişi: Tüm bloglardan katılabilirsiniz...

Alıntılar + Çekiliş: Kitaplarım ve Ben

Ön Okuma + Çekiliş: Kördüğüm Hayaller


Tur takvimimize baktıktan sonra sıra şimdi de ön okumamıza geldi. Keyifli okumalar:

MİMLENMİŞİM: volume 8


Herkese mimli günlerden merhaba :)

Bugün sizlerle iki blog tarafından mimlendiğim mimimi paylaşacağım. Mimizin ismi Book Tag ve beni mimleyen bloglar sevgili İlle Kitap Blogu ve Athena'nın Güncesi :) Her ikinize de bu eğlenceli ve zorlayıcı mim için teşekkür ederim ;)

Bir an önce vakit kaybetmeden mimimize geçelim ve bakalım ne yanıtlar vermişim: