AŞKA İKİNCİ ŞANS (The MARRIAGE TRAP) by JENNIFER PROBST | YORUM


Bu turda son görüşünüz, şikayet etmeyin :) Herkese iyi akşamlar...

Sizlerle daha önce hem ilk kitap yorumunu (burada) hem de playlistini (şurada) paylaştığım kitabımızın nihayet yorumuna geldi sıra :D Ama öncesinde sizlere bugünkü turumuzu tamamlamanız için tur takvimimizi ve çekilişimize katılmanız için de rafflecopterı vereceğim sonda. Öyleyse başlayalım! Keyifli okumalar ve bol şanslar :)


Tur Takvimi

27.12.2013

Yabancı Bloglarda Kitabımız: Kitap Avcısı4. Kitap Yorumu: Tuğçe'nin Kitaplığı


Serimizin ikinci kitabı Aşka İkinci Şans, hiç hız kesmeden, daha ilk sayfalardan ikilimizin keyifli atışmalarıyla bizi hikayeye çekiyor. Ve ilk kitaba göre daha dialoglara yönelik, daha diğer insanlarla etkileşimde ve daha fazlası olarak bir solukta bitirmemizi sağlıyor :) Bu seriyi gerçekten sevdim, okuması keyifli ve sizi yoran bir yanı yok. Boş bir zamanınızda elinize alıp okumaktan keyif alacağınız bir seri ve bunu ikinci kitabında bize bir kez daha okumaktan zevk alarak hatırlatıyor. Ve arada çıkan sinir katsayımıza rağmen bir sonraki kitap için sabırsız bir şekilde bırakıyor ;)

Konusuna bakalım, daha sonra yine incelemeye devam:

AŞKA İKİNCİ ŞANS (The MARRIAGE TRAP) by JENNIFER PROBST | PLAYLİST


Herkese tekrardan merhabalar :)

Bugün sizlerle daha önce burada ilk kitabının yorumunu paylaştığım tur kitabımızın playlist için seçilmiş birkaç şarkısını paylaşacağım. Ama öncesinde alışkanlık olduğu gibi tur takvimimiz ve en sonda da çekilişimize katılmanız için gereken rafflecopter'ı vereceğim. Herkese bol şans ve keyifli dinlemeler... ;)


Tur Takvimi

26.12.2013


3. Kitap Yorumu: Tuğçe'nin Kitaplığı
Şimdi hazırsanız başlayalım:

İLK ÖPÜCÜĞÜN BÜYÜSÜ (THE MARRIAGE BARGAIN) by JENNIFER PROBST | İLK KİTABA DAİR YORUM


Herkese iyi akşamlar! :) Konuşan Kitaplar ile Blog Turları olarak son saniyelere kadar hala tur yapmaya devam edeceğiz sanırım -.-

Neyse, konumuza dönersek... :D Bugün sizlerle tur kitabımızın ait olduğu serinin ilk kitabı hakkındaki yorumumu paylaşacağım. Ama öncesinde sizlerle tur takvimimizi ve en sonda da çekilişimizi paylaşacağım. Katılmayı unutmayın! Herkese bol şans :)


Tur Takvimi

24.12.2013

Ön Okuma + Trailer: Anime ve Kitap Sever

İlk Kitaba Dair Yorumlar:

Kitabımız öyle çok güzel diye yana yakıla aşık olduğum bir kitap olmasa da kesinlikle okurken oldukça keyif aldığım güzel bir hikayeye sahipti. Ara ara türünden ve olacakları düşünüp tahmin etmekten gerilsem de yazarımız asla tadını bozmamış ve okuduğum diğer kitaplara göre akışı da abartmayarak kesinlikle okumaktan keyif alacağınız bir kitap yazmış. Üstelik elinize aldığınızda farkına varmadan birkaç saatte bitirmeniz de onu daha da okunası yapıyor! :)

Şimdi kısa bir ara verelim ve kitabımızın konusuna dönelim. Daha sonra dedikodulara kaldığımız yerden devam ederiz ;)

DenizBank 3. Kısa Film Fest Yarışması, FastPay'i En İyi Anlatacak Yönetmenleri Bekliyor

DenizBank tarafından 3. kez düzenlenecek olan Deniz Film Fest ile mobil cüzdan fastPay’i en iyi anlatan viral seçilecek. “fastPay’i en iyi sen anlat, büyük ödülü sen kazan!“ konulu yarışmada dereceye girenleri 5.000 ile 15.000 TL arası ödüller bekliyor.

Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle farklılaşan DenizBank, sektörde fark yaratan uygulaması fastPay’i en iyi anlatacak yönetmenleri bekliyor. DenizBank tarafından 3. kez düzenlenecek olan Deniz Film Fest ile DenizBank’ın mobil cüzdanı fastPay’i en iyi anlatan kısa film seçilecek. “fastPay’i en iyi sen anlat, büyük ödülü sen kazan!“ konulu yarışmada filmler maksimum 2 dakika sürecek. Yarışmacılar çektikleri filmlerde isterlerse viral, isterlerse gerçekten hayattan örnekler, isterlerse de sokak röportajları şeklinde bir film yapabilecek ve çekim için her türlü cihazı kullanabilecekler.

Başvuru yöntemi

Katılımcılar çektikleri videoları, video paylaşım sitesi Youtube’a yükleyecek ve linklerini DenizBank Facebook sayfasında bulunan 3. Deniz Film Fest uygulamasına girerek 20 Ocak – 28 Şubat 2014 tarihleri arasında başvurularını yapabilecekler. İzleyiciler, 1 - 13 Mart 2014 tarihleri arasında, uygulamada bulunan ve beğendikleri filmleri “like” ederek oylayacak. En fazla “like” alan 30 film, 17 – 28 Mart 2014 tarihleri arasında jüri tarafından değerlendirilecek. Jüri Belgesel Sinemacılar Birliği Başkanı ve Belgesel Yönetmeni Hasan Özgen, Görüntü Yönetmeni Uğur İçbak ve Yönetmen Taner Elhan’dan oluşuyor. İlk 3’e girecek filmler için DenizBank tarafından sırasıyla 15.000, 10.000 ve 5.000 TL ödül verilecek. Ödül töreni ise 8 Nisan 2014’te düzenlenecek.

Dijital bankacılıkta ezber bozan uygulama: fastPay

DenizBank’ın fastPay uygulaması özellikle gençlerin birbirlerine hızlı para transfer etmeleri, üye işyerlerinde, ellerini cebine atmadan sadece telefonlarından ödeme yapabildikleri inovatif bir mobil cüzdan uygulaması. Uygulama sayesinde DenizBank müşterisi olsun olmasın herkes cepten cebe 7/24 ücretsiz para gönderebiliyor. Kullanıcılar DenizBank Mevduat Hesabı’nı veya kredi kartını fastPay cüzdanına bağlayabiliyor, fastPay işyerlerinde alışveriş olanağına sahip oluyor. Alışverişlerde ödeme yaparken NFC, QR Kod gibi hiçbir ekstra teknolojiye ihtiyaç duyulmaması ise fastPay’in rakiplerinden ayrıldığı en önemli fark olarak dikkat çekiyor.

Ayrıca fastPay ile istenilen DenizBank ATM’sinden kartsız para çekilebiliyor. Uygulama AppStore, WindowsPhone Store ve Google play’den ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Bilgi için:
Bersay İletişim Danışmanlığı / 0212 337 51 00
Rasim Yılmaz  /  Tel: 0212 337 51 49 / GSM: 0554 289 49 01 /  rasim.yilmaz@bersay.com.tr
Gül Mumcu Mutlay  /  Tel: 0212 337 51 79 / GSM: 0532 251 83 30 /  gulm@bersay.com.tr


DenizBank 3. Kısa Film Fest Yarışması  
Bir boomads advertorial içeriğidir. v

4. GÜN | HOBBİT by J.R.R TOLKIEN | KİTAP ve FİLM FARKI


Herkese iyi pazar akşamları :)

Bugün sizlerle kitabımız ve filmimiz arasındaki birkaç farkı paylaşacağım ama önce ilk filme dair yorumumu okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz... Ve unutmadan buradan da kitabımıza dair yorumuma ulaşabilirsiniz... Farkları paylaştıktan sonra da çekilişimize katılmanız için rafflecopter'ı koyacağım en sona. Kaçırmayın ;)

Öyleyse öncelikle bugün neler varmış ona bakalım daha sonra da etkinliğimize başlayalım :)


Tur Takvimi

15.12.2013

Alıntılar: Kitaplarım ve Ben

Film ve Kitap Farkı: Kördüğüm Hayaller

Hobbit 2 Film Yorumları:
Takvimiz yardımıyla bugünkü turu tamamlamayı unutmayın! ;) Şimdi de sıra geldi kitabımız ve filmimiz arasındaki farklara:

HOBBİT by J.R.R TOLKIEN | ÖZEL ETKİNLİK


Herkese iyi akşamlar :)

Sizlerle uzun bir aradan sonra tekrar buluşuyoruz. Bu seferki Konuşan Kitaplar turumuz daha özel ;) Hobbit filmimizin ikincisinin de sinemalarda yerini alacak olmasıyla özel bir etkinlik yapalım istedik. Bunun için 12-17 Aralık tarihlerinde sizler için özel şeyler hazırladık :) İlerleyen günlerde etkinliklerimiz sizlerle olacak...

Benim yorumuma geçmeden önce sizlerle tur takvimimizi paylaşacağım, daha sonra da yorumum gelecek ;) Yalnız ben daha önce, daha ilk izler izlemez filmimizi yorumlamıştım. O nedenle sizlere yorumumun linkini vereceğim :) Daha sonra da çok özel hediyeler verdiğimiz çekilişimiz için rafflecopter koyacağım en sona :) Öyleyse başlayalım: