TANITIMLAR VE ÖN OKUMALAR: Volume 6


Herkese tekrar merhabalar :)

Bayramdan önceki Cumartesi evden filme diye çıktım ama D&R'da kendimi kaybettim daha sonra, görüldüğü üzere *.* Aslında alacağım daha kitaplar vardı ama ne yazık ki orada yoktu. Birini de almayı ben unuttum ne yazık ki T.T Onları da en kısa zamanda tamamlamayı düşünüyorum tabi ki! ;)

Böyle dedikten birkaç gün sonra da eksik olan kitaplarımı bir başka D&R alışverişimde tamamladım :) Ama onları birlikte bir fotoğrafta çekmedim :/ Tabe bir de süpriz bir kargolarım vardı :D İşte son haliyle kitap alışverişim ;)

 Sözü uzatmadan sizi yeni kitaplarımla başbaşa bırakıyorum!

SONSUZ DOKUNUŞ (TOUCHED) by CORRINE JACKSON


Tanıtım:
Remy dokunarak insanları iyileştirebiliyor ama ne yazık ki tedavi ettiği her hastalık artık onun oluyordu. Annesi ile birlikte üvey babasından şiddet gören Remynin herkesten gizlediği korkunç bir hayatı vardı.
Ve bir gün Asher ile tanıştı…
Yakışıklılığı nefes kesici ama sessizliği ürkütücüydü.
Asher'ın da bir sırrı vardı.
Remy, yeteneği ile ilgili şifreleri çözecek ve bunun bir mucize mi yoksa bir lanet mi olduğunu öğrenecek.
Geçmisten gelen sese kulak ver.


Ait olduğu Sense Thieves serisinin ilk kitabıdır.
2 kitabı yayınlanmış olup 3. hala yazılmaktadır.
Dikkat! Bu kitap gerçekten harika *.*

Cidden ama cidden, DEX seni seviyorum! Yine harikulade ve muhteşem bir kitap ile bizi büyülemeye devam ediyorsun. Eğer aranızda okumayan ya da acabaları olan varsa derhal alsın. Çünkü bu kitap birçok açıdan hem normal DEX kitaplarından farklı hem de herkesin seveceği tarzda hem de daha fazlası. Off, hep böyle olur zaten :( Şu an kitap bitti ve ben de bittim, yazacak bir şeyler bulmakta zorlanıyorum ama bir yerden başlamak gerekirse... ;)

Beni birçok yönden oldukça etkileyen ve DEX kitapları arasında kendini bir tık öne çıkaranlar arasına girecek derecede başarılı bir bulduğum kitaptı. Kitabımızı okurken yer yer Asher ve Remy arasında olanlarla eridim, yer yer de kızımız Remy'nin yaşadıklarına dayanamayıp bolca ağladım ama çokça her şeye ve yaşadıklarını hak etmeyen Remy'e üzülüp öfkeden kudurdum. Dedim ya kitabımız oldukça farklı ve çok fazlası. Diğer benim okuduğum DEX kitapları arasında bu kadar sert olan bir kitap daha yoktu. Tamam ağır şeyler vardı ama hiçbiri yazarımız gibi olanları bu kadar gerçekçi ve oldukça iyi bir şekilde yansıtmamıştır. 

Şimdi biraz da kitabımızın konusundan bahsedelim. Çünkü arka kapak yazısı her ne kadar çekici olsa da kitabımızı tam anlatmıyor. Hoş bunlar bir arka kapak yazısında anlatılamaz. Zira kitabımız dolu dolu!: